Obraz Aldona Ferdyn
Doświadczenia z WebQuestem i ePortfolio
Aldona Ferdyn w dniu piątek, 4 luty 2011, 18:04 napisał(a)

Witam,
zachęcam do podzielenia się opiniami na temat Innowacyjnych metod kształcenia, z którymi przyszło się zmierzyć podczas szkoleń w projekcie "Belfer online".

Jakie zyskujecie Państwo doświadczenia tworząc WebQuesty czy ePortfolio?

Czy warto, właśnie w taki sposób przekazywać uczniom wiedzę?

Pozdrawiam Aldona Uśmiech
Obraz Halina Skoczeń
Odp: Doświadczenia z WebQuestem i ePortfolio
Halina Skoczeń w dniu wtorek, 8 luty 2011, 20:49 napisał(a)

Wg mnie jest to ciekawa forma przekazywania wiedzy. Myślę, że dla uczniów ciekawa i mobilizująca.
Obraz Aldona Ferdyn
Aldona Ferdyn w dniu poniedziałek, 14 luty 2011, 16:48 napisał(a)

Dziękuję za zainteresowanie tematem. Czy planuje Pani wykorzystać metodę do pracy z uczniami? A może już poczynione zostały jakieś kroki w tym kierunku? Zapraszam do wymiany doświadczeń i podzielenia się refleksami na ten temat.

Pozdrawiam Aldona
Obraz Mariusz Paszkowski
Mariusz Paszkowski w dniu niedziela, 6 marzec 2011, 19:39 napisał(a)

Witam ta metoda (WebQuest) jest rewelacyjna. Projekt, który przesłałem Panu Markowi Wróblowi do sprawdzenia, przedstawiłem uczniom do realizacji. Spotkało się to z dużym zainteresowaniem. Od września wszystkie swoje lekcje spróbuje przedstawić w tej formie Uśmiech Pozdrawiam
Obraz Aldona Ferdyn
Aldona Ferdyn w dniu czwartek, 10 marzec 2011, 20:19 napisał(a)

To miło słyszeć, że tuż po szkoleniu metoda jest wdrażana w realia szkolne. Przecież nasi uczniowie są chętni do podejmowania nowych wyzwań. A szczególnie wtedy, gdy w inny, nowy sposób mogą zdobywać wiadomości i doskonalić swoje umiejętności. Brawo, życzę powodzenia w tworzeniu WQ, wielu ciekawych pomysłów i radości z ich realizacji z uczniami!!
PozdrawiamZadowolenie